VÉRVÉTELI PONTOK ORSZÁGSZERTE

 

Corden Magán Vérvételi Pont
Corden Központi Laboratórium

1117 Budapest, Fehérvári út 84/A
Telefon: +36/1-800-93-13
E-mail: fehervari@corden.hu

Corden Magán Vérvételi Pont
2890 Tata, Piac tér 4.
Meridián Üzletház 1. emelet.

Telefon: +36/1-800-93-13
E-mail: tata.corden@gmail.com

Corden Magán Vérvételi Pont 
XIII.kerületi Szakrendelő
1139 Budapest, Szegedi út 17.
Telefon: +36/30-577-03-47 vagy +36/1-452-42-25
E-mail: 13kerulet@corden.hu

 

Szentendre Szakrendelő
Corden Laboratórium

2000 Szentendre, Kanonok utca 1.
Telefon: +36/26-501-444
E-mail: szentendre@corden.hu

Pilisvörösvár Szakrendelő
Corden Laboratórium
2085 Pilisvörösvár, Fő út 188.
Telefon: +36/26-330-343
E-mail: pilisvorosvar@corden.hu

Mezőtúr Kórház és Rendelőintézet,
Corden Laboratórium
5400 Mezőtúr, Kossuth út 7-11.
Telefon: +36/56-550-431
E-mail: mezotur@corden.hu

Szent Kristóf Szakrendelő
Corden Laboratórium
1117 Budapest, Fehérvári út 12.
Telefon: +36/1-279-21-17/
vagy +36/1-279-21-18
E-mail: corden@corden.hu

Corden Magán Vérvételi Pont
6000 Kecskemét, Koháry körút 4.
OVSZ Vérellátó Épülete
Telefon:+36/1-800-93-13
E-mail: kecskemet@corden.hu

Corden Magán Vérvételi Pont
9700 Szombathely, Dolgozók útja 1/a.
Árkádia Egészségcentrum 1. em. 8.

Telefon: +36/1-800-93-13
E-mail: szombathely.corden@gmail.com

XIII. kerületi Szakrendelő
Corden Laboratórium

1132 Budapest, Visegrádi út 47/C
Telefon: +36/30-577-03-47 vagy +36/1-452-42-99 / 351 mellék
E-mail: 13kerulet@corden.hu

Corden Magán Vérvételi Pont
2500 Esztergom, Táncsics Mihály u. 5
“Aquasziget”
Telefon:+36/1-800-93-13
E-mail: esztergom@corden.hu

Sümegi Kistérségi Egészségügyi Szolgálat
Nonprofit Kft., Corden Laboratórium
8330 Sümeg, Kompanik u. 6.
Telefon: +36/87-550-042 / 102 mellék
E-mail: labor@sumegirendelo.hu

Deák Jenő Kórház
Corden Laboratórium

8300 Tapolca, Ady Endre u. 1-3.
Telefon: +36/87-411-655/164 mellék
vagy +36/30-587-13-88
E-mail: tapolca@corden.hu

Százhalombatta Rendelőintézet
Corden Laboratórium
2440 Százhalombatta, Gesztenyés u. 10.
Telefon: +36/23-540-647
E-mail: batta@corden.hu

31028

VIZSGÁLATOK SZÁMA NAPONTA

1875

PÁCIENSEK SZÁMA NAPONTA

92

MUNKATÁRSAK SZÁMA